FAQ - pomoc

Czy suplementy są bezpieczne dla zdrowia? 
Nasze suplementy są bezpieczne, nie ma powodów do obaw. Posiadają niezbędne atesty i są dopuszczone do obrotu na terenie kraju. Suplementy tworzone są na bazie naturalnie występujących roślin, witamin, minerałów, a nawet jadalnych alg. W przeciwieństwie do wielu innych suplementów oferowane przez nas produkty NIE są syntetyczną alternatywą, a naturalnymi wyciągami i ekstraktami zamkniętymi w kapsułkach.

Dlaczego warto stosować suplementy?
Suplementy mogą być wartościowym dopełnieniem diety ubogiej w witaminy, minerały, mikorelementy, czy też aminokwasy, których znacznie mniej trafia do naszych pokarmów z coraz uboższej w składniki odżywcze gleby. Poza tym wiele produktów spożywczych traci swoje odżywcze właściwości przechodząc złożone procescy produkcyjne. Brak odpowiedniej i urozmaiconej diety może w konsekwencji objawiać się u człowieka różnymi dolegliwościami. Nie od dziś wiadomo, że bogata dieta powinna być podstawą zdrowego planu żywienia, a właściwa, naturalna suplementacja będzie jej doskonałym uzupełnieniem, aby nasz organizm mógł funkcjonować optymalnie, a my w pełni cieszyć się zdrowiem. Najelpiej sięgać po naturalne produkty, bez chemicznych dodatków, o prostych i zrozumiałych składach, a takie są właśnie produkty VITON i FITTEX.

Czy produkty posiadają jakieś certyfikaty?
Tak, cała gama produktów VITON i FITTEX produkowana i pakowana jest zgodnie z surowymi wytycznymi.
Dział jakości we współpracy z zewnętrznym, akredytowanym laboratorium badawczym, kontrolujemy  surowce i gotowe produkty, aby zawartość opakowania w 100% odpowiadała deklaracji na etykiecie. Szczegółowej analizie podlegają dostarczane surowce, produkty pośrednie oraz wyroby gotowe. Pozwala nam to zachować pełną zgodność ze specyfikacją pod kątem czystości, kompozycji produktu oraz wszystkich parametrów fizykochemicznych. Metody bieżącej kontroli jakości pozwalają nam utrzymać wszystkie pożądane cechy produktu. Eliminują zagrożenia dla jego stabilności nie tylko bezpośrednio po wytworzeniu, ale także w trakcie całego cyklu życia